Ameliyatsız Varis Tedavileri

ClosureFast-60c_LI.jpg

Radyofrekans - Lazer Yöntemi  ile
Varis Tedavisi

Varis Tedavisinde En çok kullanılan ve Tercih edilen yöntemlerden biridir.İşlem 20 25 dk. arası sürer ve işlem  sonrasında hasta aynı gün yürüyerek gündelik yaşantısına devam eder. Anestezi ,kesi ve dikiş olmaz .Hastane yatışı gerektirmez

840px-VenaSeal_Closure_System_edited.jpg

Yapıştırma
Yöntemi

Damar içerisine özel bir yapıştırıcı verilerek damar duvarların  birbirine yapışması sağlanır. 

Skleroterapi11.jpg

Köpük Tedavisi

Yüzeyel kılcal varis  damarlarını yok etmek için kullanılan yöntemlerden biridir. Bacak yüzeyinde bulunan kıvrımlaşmış yada renk değişikliğine uğramış damarlara uygulanır.  Bacaklarınıza estetik bir dokunuş 

Lazer Tedavileri

lenf-drenaj-2_edited.jpg

Lenfödem Tedavisi

Lenf sisteminin Lenf Drenaj cihazı ile manipule edilerek, bloke olmuş sıvının serbest akışının sağlanması tekniğidir. Ödemli bölgeden lenf sıvısının alınıp vücudun çalışan bölgelerindeki lenf nodüllerine transferi amaçlanıyor.

kilcal-damar-tedavisi-ankara.jpg

Yüz Kılcal Damar Tedavisi

Yüz Bölgesinde oluşan kılcal damarların Lazer ve Rf yöntemleri ile kalıcı olarak yok edilmesi işlemdir. İşlem yapılan bölgenin kılcal damar yoğunluğuna göre tedavi planlanır ve hastanın tedavisi sağlanır.

1382946.jpg

Leke Tedavisi

Cilt lekelerinin birçoğu uzun süre güneşin zaraCilt lekelerinin birçoğu uzun süre güneşin zararlı ışınlarına maruz kalmaya bağlı olarak oluşur. Ancak, genetik yatkınlık, yanlış kozmetik ürün kullanımı, bazı ilaçlar ve hamilelik gibi faktörlere bağlı olarak da cilt lekeleri görülebilir. rlı ışınlarına maruz kalmaya bağlı olarak oluşur. Ancak, genetik yatkınlık, yanlış kozmetik ürün kullanımı, bazı ilaçlar ve hamilelik gibi faktörlere bağlı olarak da cilt lekeleri görülebilir.